Ремонт газових колонок

у Львові та Львівській області
Викликати майстра
Приїде найближчий майстер
Ми прямуємо до Вас найближчого майстра. Саме тому сервіс настільки швидкий та якісний. Вам не доведеться чекати на тиждень
Ремонт газових колонок Львів | lviv-nadomu - 3

Відкрита схема обслуговування

Документально закріплюємо всі етапи, попередньо узгодивши з клієнтом

1
Викликаєте майстри
Оформляєте виїзд майстра онлайн або по телефону на зручний для вас час.
2
Приїжджає майстер`
Майстер прибуде у призначений час із необхідним інструментом.
3
Діагностика та узгодження
Майстер виявляє несправність та погоджує кошторис ремонту з вами.
4
Ремонт техніки та гарантія
Майстер проводить ремонт та залишає гарантію на роботи та комплектуючі.
5
Приймаєте ремонт та оплата
Перевіряєте виконаний ремонт і якщо вас влаштовує - робіть оплату.

Популярні несправності

Список проблем у роботі колонок, які наші майстри усувають щодня

Ціни на ремонт колонок

Вартість у гривнях без комплектуючих

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО
Діагностика (у разі відмови від ремонту) від 300 грн.
Повне обслуговування колонки від 650 грн
Заміна мембрани від 450 грн
Заміна крана від 400 грн

Ремонт газових колонок

Наша компанія працює у Львові понад 12 років. За цей час ми змогли напрацювати велику клієнтську базу та отримати безліч теплих відгуків. Велика кількість клієнтів приходить до нас за рекомендаціями друзів та знайомих, що дозволяє витрачати набагато менше грошей на рекламу. Крім цього, ми можемо значно знизити ціну на ремонт побутової техніки за рахунок оптових закупівель запасних частин найвищої якості.

Газові колонки

У сучасному світі використовується велика кількість газового обладнання, оскільки цей вид палива є одним із найбільш зручних у використанні. Якщо у вас вдома підключено газопостачання, то висока ймовірність встановлення газової колонки. При цьому багато мешканців Львова хочуть встановити газову колонку для нагрівання води через відключення гарячої води у літній період. Якщо у вас вдома проживають маленькі діти або люди, які потребують догляду, то газова колонка стає життєво необхідною. Існує безліч різних пристроїв, які відрізняються як способом нагрівання, так і наявністю автоматики. Найбільш сучасні газові колонки оснащуються електронним керуванням, яке може регулювати нагрів води, виходячи з налаштувань користувача. В Україні популярністю користуються моделі від компаній BOSCH, VAILLANT, BERETTA, ARISTON, JUNKERS, MORA, AEG, ZANUSSI, ELECTROLUX та інших торгових марок.

Ремонт техніки вдома

Наша компанія спеціалізується не лише на ремонті великої побутової техніки. Крім пральних машин та холодильників ми можемо відремонтувати газове обладнання, у тому числі котли та газові колонки. Як правило, сучасні моделі газових колонок виготовляються із якісних та довговічних компонентів, які мають тривалий термін служби. Але навіть така техніка періодично ламається. Найчастіше до нашої майстерні звертаються користувачі, які мають проблеми з газовими колонками. Така техніка може не включатися під час відкриття крана, можуть бути проблеми з активацією захисного механізму.

Також досить часто колонка може самостійно згасати, або нагрівання води може бути нерівномірним. Співробітники компанії «На дому» можуть приїхати до вас додому та провести діагностику обладнання. Якщо вас влаштує ціна ремонту газової колонки, то майстер виконає всі необхідні дії. Після закінчення ремонту фахівець перевірить техніку та надасть рекомендації щодо подальшої експлуатації.

Як викликати майстра?

Викликати майстра додому досить просто, якщо ви мешкаєте у Львові чи Львівській області. Ми обслуговуем Галицький, Залізничний, Личаківський, Франківський, Шевченківський, Сихівський райони Львова, а також найближче передмістя. Для замовлення майстра вам потрібно зателефонувати або написати у форму зворотного зв'язку. Майстер з ремонту газового обладнання зв'яжеться з вами для уточнення деталей та симптомів поломки. Ремонт техніки виконується тільки після діагностики та за згодою клієнта. Сервісний центр «На дому» дає офіційну гарантію як на сам ремонт, так і запчастини, що використовуються.

 

Ремонт газових колонок Львів | lviv-nadomu - 4

Гарантія до 365 днів

Ми надаємо гарантію до 1 року на надані послуги та на комплектуючі, що використовуються. Якщо за цей термін встановлені комплектуючі виходять з ладу – ми виконуємо їхню заміну абсолютно безкоштовно.

Гарантія поширюється лише на ті вузли та агрегати, з якими ми проводили маніпуляції під час виконання ремонтних робіт.

Часті питання

До списку включені найчастіші питання, що виникають у клієнтів

 • Газова колонка як відрегулювати
  Необхідно враховувати, що регулювати, що регулювати температуру гарячої води на виході краном холодної подачі заборонено. У механічних моделях температуру води виставляють правою рукояткою (ліва управляє подачею газу), в електронних версіях - установкою найбільш відповідного режиму.
 • Чому газова колонка не вмикається
  Перевірте тягу. Можливо у водопроводі недостатній тиск. Спробуйте прочистити фільтри. Перевірте роботу електророзпалу (батарейки у моделях з п'єзорозпалом). Можливі поломки газового блоку та мембрани, а також блоку електроніки у сучасних моделях.
 • Чому не гріє газова колонка
  Найімовірніше, на теплообміннику накопичився товстий шар сажі. Часто через несправність змішувача відбувається підмішування холодної води. Несправність клапана газ-контролю або знос теплообмінника. Іноді недостатнє нагрівання виникає через порушення еластичності мембрани.
 • Чому не гасне газова колонка
  Якщо газова колонка не відключається після закриття крана гарячої води, напевно заклинив шток газового клапана, що перекриває подачу газу за відсутності протоки води. Вимкніть колонку і до виконання ремонту не вмикайте, оскільки може закипіти вода та розірвати теплообмінник.
 • Чому не спрацьовує газова колонка
  Недостатній тиск водопровідної води. Забився сітчастий фільтр. Іноді причиною стає засмічення у системі. Можна спробувати усунути запустивши воду у зворотному напрямку. Також колонка не запускається при зношуванні мембрани.

Залишилися питання?

Проконсультуватися безкоштовно!

Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками оригінальних запчастин

Замовити консультацію
Получите бесплатную консультацию
закрыть
Список услуг оказываемых в таких случаях:
У меня такая проблемма
закрыть