Ремонт газових котлів

у Львові та Львівській області
Викликати майстра
Приїде найближчий майстер
Ми прямуємо до Вас найближчого майстра. Саме тому сервіс настільки швидкий та якісний. Вам не доведеться чекати на тиждень
Ремонт газових котлів Львів | lviv-nadomu - 3

Відкрита схема обслуговування

Документально закріплюємо всі етапи, попередньо узгодивши з клієнтом

1
Викликаєте майстри
Оформляєте виїзд майстра онлайн або по телефону на зручний для вас час.
2
Приїжджає майстер`
Майстер прибуде у призначений час із необхідним інструментом.
3
Діагностика та узгодження
Майстер виявляє несправність та погоджує кошторис ремонту з вами.
4
Ремонт техніки та гарантія
Майстер проводить ремонт та залишає гарантію на роботи та комплектуючі.
5
Приймаєте ремонт та оплата
Перевіряєте виконаний ремонт і якщо вас влаштовує - робіть оплату.

Популярні несправності

Список проблем у роботі газових котлів, які наші майстри усувають щодня

Ціни на ремонт газових котлів

Вартість у гривнях без комплектуючих

Найменування послуги Вартість
Виклик майстра БЕЗКОШТОВНО
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО
Діагностика (у разі відмови від ремонту) від 300 грн.
Заміна пресостату від 450 грн.
Заміна датчиків від 400 грн.
Заміна запобіжників від 400 грн.
Повне обслуговування котла від 800 грн.
Ремонт газового клапана від 500 грн.
Прочищення форсунок від 500 грн.

Ремонт газових котлів

Багато мешканців приватних осель використовують газ для опалення та підігріву води. Для отримання теплової енергії у господарських цілях використовується газовий котел. Поломка цього пристрою завжди стає неприємним сюрпризом, особливо в холодну пору року. Користувачам слід пам'ятати, що будь-який ремонт та планова профілактика повинні виконуватися фахівцями, які мають спеціальний допуск для роботи з газовим обладнанням. У Львові такі послуги надають майстри сервісного центру «НА ДОМУ».

Види газових котлів

Як паливо використовується природний газ: метан чи пропан-бутан. Існує кілька класифікацій газових котлів, ми наведемо основні їх. За місцем розміщення розрізняють підлогові та настінні прилади. Перші мають високу потужність (до кількох МВт), другі зазвичай компактні та малопотужні (не більше 100 кВт). Виділяють одноконтурні (тільки опалення) та двоконтурні (опалення та підігрів води) газові котли. За способом запуску пристрою бувають з пєзозапалом (включаються вручну) та електронним запалюванням (запускаються автоматично).

Поширені полоки

Власники техніки часто звертаються до нашої майстерні з наступною проблемою: котел не запалюється. Причин може бути кілька, наприклад: відсутня подача палива, прилад не включений до розетки, закрита витяжка, вийшли з ладу запобіжники на платі управління. Якщо котел запустився, але через деякий час автоматично вимикається, то швидше за все несправний насос, термостат або завозили батареї. Мимовільне згасання полум'я свідчить про слабку тягу або проблеми з електронікою.

Нерідко користувач зауважує, що швидко падає тиск на манометрі. Сам газовий котел при цьому виявляється вимкненим. Причина у спрацьовуванні термостату та захисту, внаслідок чого припиняється подача блакитного палива. Для приладів, які регулярно використовуються протягом 7-10 років, характерна інша проблема. Котел працює на високій потужності, а батареї слабо прогріваються. Це відбувається через формування товстого шару накипу на теплообміннику.

Переваги СЦ «НА ДОМУ»

Наші майстри виконують діагностику та ремонт газового котла у день звернення. За потреби заміни використовуються тільки оригінальні запчастини високої якості. На всі види робіт надається письмова гарантія. Виїзд фахівця можливий на будь-яку адресу у Личаківському, Галицькому, Залізничному, Сихівському, Франківському та Шевченківському районах Львова.

 

Ремонт газових котлів Львів | lviv-nadomu - 4

Гарантія до 365 днів

Ми надаємо гарантію до 1 року на надані послуги та на комплектуючі, що використовуються. Якщо за цей термін встановлені комплектуючі виходять з ладу – ми виконуємо їхню заміну абсолютно безкоштовно.

Гарантія поширюється лише на ті вузли та агрегати, з якими ми проводили маніпуляції під час виконання ремонтних робіт.

Часті питання

До списку включені найчастіші питання, що виникають у клієнтів

 • Як перевірити газовий котел
  Ретельну перевірку обладнання на герметичність та правильну роботу всіх захисних пристроїв можуть виконати лише фахівці. Самостійно можна перевірити лише загальну працездатність: нормальний запуск, регулювання температури теплоносія, відсутність явних зовнішніх механічних пошкоджень.
 • Як відрегулювати газовий котел
  Оскільки газові котли є особливо небезпечними приладами, ремонт або налаштування систем автоматики виконують спеціалісти. Користувачі можуть за допомогою зовнішніх засобів регулювання або програмних методів встановити необхідну температуру теплоносія. В автоматичних моделях можливе встановлення температури в приміщенні, графіка та режимів роботи.
 • Чому газовий котел тухне
  Найчастіше казан загасає від сильних поривів вітру, зменшення тиску газу, погіршення прохідності димового каналу і, як наслідок, зниження тяги. У моделях з електронним керуванням зупинку можуть спричинити перепади напруги.
 • Чому виє газовий котел
  Крім проблем з неправильним підключенням та зносом елементів опалювальної системи шум і виття можуть викликати надлишок повітря в контурі, утворення накипу, а також несправності вентилятора (у системах із закритою камерою згоряння) та примусовою системою виведення диму. Іноді виття виникає через підвищену швидкість циркуляційного насоса.
 • Де встановлювати газовий котел
  Місце встановлення газового котла визначається проектом. При цьому враховуються вимоги безпечної експлуатації та побажання власників. Самостійне перенесення обладнання не допускається.

Залишилися питання?

Проконсультуватися безкоштовно!

Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками оригінальних запчастин

Замовити консультацію
Получите бесплатную консультацию
закрыть
Список услуг оказываемых в таких случаях:
У меня такая проблемма
закрыть