Гарантія

у Львові та Львівській області
Викликати майстра
Приїде найближчий майстер
Ми прямуємо до Вас найближчого майстра. Саме тому сервіс настільки швидкий та якісний. Вам не доведеться чекати на тиждень
Гарантія на ремонт побутової техніки Львів | lviv-nadomu - 3
Гарантія на ремонт побутової техніки Львів | lviv-nadomu - 4
Гарантія на ремонт побутової техніки Львів | lviv-nadomu - 5

Відкрита схема обслуговування

Документально закріплюємо всі етапи, попередньо узгодивши з клієнтом

1
Викликаєте майстри
Оформляєте виїзд майстра онлайн або по телефону на зручний для вас час.
2
Приїжджає майстер`
Майстер прибуде у призначений час із необхідним інструментом.
3
Діагностика та узгодження
Майстер виявляє несправність та погоджує кошторис ремонту з вами.
4
Ремонт техніки та гарантія
Майстер проводить ремонт та залишає гарантію на роботи та комплектуючі.
5
Приймаєте ремонт та оплата
Перевіряєте виконаний ремонт і якщо вас влаштовує - робіть оплату.

Гарантія

Одним з найважливіших питань, які ми отримуємо від клієнтів, є термін дії гарантії на ремонт побутової техніки. Багатьох цікавлять виключення, які роблять безкоштовне обслуговування неможливим. Все дуже просто: гарантійний термін визначається після проведення ремонту. Він стосується більшості послуг, які ми надаємо мешканцям Львова. Наша відповідальність за якість ремонту триває від 3 до 12 місяців.

Після проведення повторної діагностики та перевірки працездатності побутової техніки майстер видає власникам акт виконаних робіт, а також офіційний документ від нашого сервіс-центру. У ньому зазначаються відомості про відремонтований прилад, проставляється дата надання послуг та термін, впродовж якого ви можете отримати безкоштовний повторний ремонт.

Приведем наглядный пример: допустим, мы отремонтировали вашу стиральную машину за 600 гривен и выдали 6-месячную гарантию. В течение этого времени гарантийное обслуживание будет полностью бесплатным. А если поломка случается еще на 1-6 месяцев позже, вы платите за ремонт всего 300 грн.

Якщо ви втратили документ, можете зателефонувати до нашого сервісного центру й повідомити менеджеру відомості про дату ремонту та прилад, який був відремонтований. Ми знайдемо відповідний запис у власній документації, щоб ви скористувалися своїм правом на безкоштовні послуги.

На жаль, розширена гарантія не поширюється на інші види техніки (крім пральних машин і холодильників). Сервісний центр «Львів-На Дому» надає на них таку ж гарантію, як і інші центри зумовлену гарантійними зобов'язаннями виробників запасних частин.

Нагадуємо, що в нашому центрі Ви можете відремонтувати будь-яку побутову техніку і електроніку, наприклад: пральні і посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, газові та електричні плити, духові шафи, варильні панелі, ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, моноблоки, оргтехніку, телевізори та домашні кінотеатри.

Якщо ж у вас зламалася дрібна побутова техніка, така як кавомолки та кавоварки, чайники, соковижималки, хлібопічки, мультиварки, блендери, праски, пилососи та м'ясорубки - ми з радістю полагодимо і цю техніку.

З повагою до мешканцям та гостям нашого міста - сервісний центр «Львів-На Дому» .

 

Гарантія на ремонт побутової техніки Львів | lviv-nadomu - 10

Гарантія до 365 днів

Ми надаємо гарантію до 1 року на надані послуги та на комплектуючі, що використовуються. Якщо за цей термін встановлені комплектуючі виходять з ладу – ми виконуємо їхню заміну абсолютно безкоштовно.

Гарантія поширюється лише на ті вузли та агрегати, з якими ми проводили маніпуляції під час виконання ремонтних робіт.

Залишилися питання?

Проконсультуватися безкоштовно!

Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками оригінальних запчастин

Замовити консультацію
Получите бесплатную консультацию
закрыть
Список услуг оказываемых в таких случаях:
У меня такая проблемма
закрыть