Ремонт кавомашин

у Львові та Львівській області
Викликати майстра
Приїде найближчий майстер
Ми прямуємо до Вас найближчого майстра. Саме тому сервіс настільки швидкий та якісний. Вам не доведеться чекати на тиждень
Ремонт кавомашин Львів | lviv-nadomu - 3

Відкрита схема обслуговування

Документально закріплюємо всі етапи, попередньо узгодивши з клієнтом

1
Викликаєте майстри
Оформляєте виїзд майстра онлайн або по телефону на зручний для вас час.
2
Приїжджає майстер`
Майстер прибуде у призначений час із необхідним інструментом.
3
Діагностика та узгодження
Майстер виявляє несправність та погоджує кошторис ремонту з вами.
4
Ремонт техніки та гарантія
Майстер проводить ремонт та залишає гарантію на роботи та комплектуючі.
5
Приймаєте ремонт та оплата
Перевіряєте виконаний ремонт і якщо вас влаштовує - робіть оплату.

Популярні несправності

Список проблем у роботі кавомашин, які наші майстри усувають щодня

Ціни на ремонт кавомашин

Вартість у гривнях без комплектуючих

Найменування послуги Вартість
Виїзд БЕЗКОШТОВНО
Діагностика від 150 грн.
Заміна клапанів від 320 грн.
Заміна помпи (насоса) від 350 грн.
Чищення або встановлення нового фільтра від 360 грн.
Ремонт електроніки від 400 грн.
Ремонт заварювального блоку від 400 грн.
Заміна енкодера від 800 грн
Заміна ущільнювачів крана окропу-пар від 350 грн.
Встановлення датчика температури від 360 грн.
Заміна термоблоку від 350 грн.
Заміна пароблоку від 380 грн.
Заміна трансформатора від 380 грн.

Ремонт кавомашин

Наша компанія вже понад 12 років працює у Львові, ми виконуємо ремонт кавових машин та іншої побутової техніки у різних районах міста (Галицький, Залізничний, Личаківський, Франківський, Шевченківський, Сихівський). Для замовлення ремонту вам потрібно зателефонувати та розповісти про свою проблему. Також ви можете звернутися до нас через будь-який з месенджерів або замовити зворотній дзвінок. Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин.

Марки кавових машин

На сьогоднішній день автоматичні кавомашини виробляють різні компанії. Більшість з них розташовані в Європі або Сполучених Штатах, але при цьому досить поширені моделі, які випускаються в Азії, наприклад, у Південній Кореї чи Японії. Судячи з кількості звернень до нашого сервісного центру львів'яни віддають перевагу обладнанням від компаній AEG, Asko, Bosch, Bugatti, Electrolux, Franke, Fulgor Milano, Gorenje, Kuppersbusch, Miele, Neff, Siemens, Smeg та Teka.

Деякі компанії випускають лише автоматичні пристрої, які можуть встановлюватися в меблі. Але ряд марок виробляє і настільні кавомашини еспресо або ріжкового типу. Також багато брендів виготовляють крапельні кавоварки, які застосовуються для приготування фільтр-кави. Якщо крапельна кавоварка є досить простим пристроєм, то автоматична кавоварка оснащується передовою електронікою і безліччю датчиків, що дозволяє готувати смачні напої у себе вдома.

Поломки побутової техніки

Ускладнення кавових машин призвело до того, що вони частіше ламаються. Такі поломки можуть виникати через заводський шлюб або неправильну експлуатацію. Досить часто техніка виходить з ладу через недостатньо хороше чищення. Фахівці нашого сервісного центру «На дому» мають величезний досвід ремонту як невеликих настільних кавових машин, так і складних пристроїв, що вбудовуються. Найчастіше до нас звертаються через засмічення техніки, пошкодження капучинатора, перегорання нагрівального елемента, проблем з подачею води, або через несправність електронного модуля управління. Вартість ремонту кавоварки може залежати від складності поломки, марки побутової техніки, а також складності пошуку запасних частин. Для уточнення вартості ремонту необхідно викликати майстра додому для проведення діагностики.

Переваги нашої майстерні

До переваг сервісного центру «На дому» можна віднести грамотних фахівців, які мають великий досвід роботи, налагоджені канали постачання запасних частин, а також можливість швидкого виїзду до будь-якого району Львова чи Львівщини. Всі наші співробітники працюють на автомобілях, що значно прискорює виїзд та виконання ремонту.

 

Ремонт кавомашин Львів | lviv-nadomu - 4

Гарантія до 365 днів

Ми надаємо гарантію до 1 року на надані послуги та на комплектуючі, що використовуються. Якщо за цей термін встановлені комплектуючі виходять з ладу – ми виконуємо їхню заміну абсолютно безкоштовно.

Гарантія поширюється лише на ті вузли та агрегати, з якими ми проводили маніпуляції під час виконання ремонтних робіт.

Часті питання

До списку включені найчастіші питання, що виникають у клієнтів

 • Чому кавомашина не збиває молоко
  Перш за все, перевірте, чи не забилося сопло, трубка або повітряні канали капучинатора. Спробуйте змінити молоко. Можливі поломки пароблока, термодатчика або суттєво впав тиск ріжка. Іноді причина у виході з експлуатації нагрівального елемента або несправності вузла помелу кави.
 • Чому кавомашина не включається
  Перевірте, чи є електрика і чи шнур увімкнено в електророзетку. Перевірте, що в завантажувальному бункері є достатня кількість кави, а в ємності є вода. Можлива поломка блоку заварювання, живильного пристрою, термодатчика і керуючої плати.
 • Чому кавомашина не бере воду
  Найбільш поширеними причинами є засмічення фільтра та несправності датчика-поплавця. Іноді вода не надходить до системи кавомашини через подачу в контейнер надто гарячої води.
 • Чому кавомашина не меле кави
  Кавомолка машини може не запускатися, якщо завантажено занадто мало зерен або вони занадто сирі або жирні. Також причиною може стати механічна поломка ножів або жорнів або виходу з ладу електродвигуна.
 • Що робити, якщо кавомашина не працює
  Насамперед необхідно з'ясувати характер поломки. Причиною може стати. електродвигун, що згорів, засмічення в насосі або трубопроводах, механічна поломка елементів кавомолки, а також вихід з ладу нагнітального насоса, температурного датчика або заварювального блоку.

Залишилися питання?

Проконсультуватися безкоштовно!

Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками оригінальних запчастин

Замовити консультацію
Получите бесплатную консультацию
закрыть
Список услуг оказываемых в таких случаях:
У меня такая проблемма
закрыть