Ремонт кондиціонерів

у Львові та Львівській області
Викликати майстра
Приїде найближчий майстер
Ми прямуємо до Вас найближчого майстра. Саме тому сервіс настільки швидкий та якісний. Вам не доведеться чекати на тиждень
ᐉ Ремонт кондиціонерів Львів | lviv-nadomu - 3

Відкрита схема обслуговування

Документально закріплюємо всі етапи, попередньо узгодивши з клієнтом

1
Викликаєте майстри
Оформляєте виїзд майстра онлайн або по телефону на зручний для вас час.
2
Приїжджає майстер`
Майстер прибуде у призначений час із необхідним інструментом.
3
Діагностика та узгодження
Майстер виявляє несправність та погоджує кошторис ремонту з вами.
4
Ремонт техніки та гарантія
Майстер проводить ремонт та залишає гарантію на роботи та комплектуючі.
5
Приймаєте ремонт та оплата
Перевіряєте виконаний ремонт і якщо вас влаштовує - робіть оплату.

Популярні несправності

Список проблем у роботі кондиціонерів, які наші майстри усувають щодня

Ціни на ремонт кондиціонерів

Вартість у гривнях без комплектуючих

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО
Діагностика (у разі відмови від ремонту) від 150 грн.
Заправка фреоном від 450 грн.
Чищення, профілактика системи охолодження від 280 грн.
Чищення дренажу від 250 грн.
Відновлення модуля керування від 500 грн.
Відновлення внутрішніх ланцюгів від 280 грн.
Заміна двигуна-компресора від 600 грн.

Ремонт кондиціонерів

Кондиціонери призначені для підтримки оптимальної температури у приміщенні, що особливо актуально у літню спеку. Прилади встановлюються у будинках, офісних будівлях, магазинах та торгових центрах. Коли кондиціонер раптово ламається, всі члени сім'ї або співробітники відділу будуть відчувати сильний дискомфорт. Тому проблему необхідно вирішувати якнайшвидше. У Львові часто бувають потрібні послуги майстра з ремонту кондиціонерів, особливо влітку. У СЦ «На дому» працюють фахівці з технічною освітою, сталевими нервами та великим досвідом.

Наша компанія пропонує повний спектр послуг з обслуговування та ремонту кондиціонерів та спліт-систем (побутових). Кваліфіковані спеціалісти впораються з будь-якою несправністю техніки відомих брендів. В Україні популярні кондиціонери наступних виробників: Samsung, LG, Zanussi, Whirlpool, Mitsubishi, Panasonic, Hitachi, Hisense, Electrolux, Haier, Ballu, Hyundai, Pioneer, Midea. Точну ціну ремонту майстер може назвати лише після виконання діагностики.

Пристрій та типові несправності

Найбільшого поширення набули кондиціонери компресійного типу. Принцип їхнього функціонування схожий з роботою побутових холодильників. Більшість моделей може як охолоджувати, так і підігрівати повітря. Основними вузлами кондиціонера є: компресор, конденсатор, випарник, терморегулюючий вентиль та система вентиляторів. Охолодження повітря здійснюється завдяки властивостям холодоагенту (фреону). Далі ми перерахуємо симптоми поломки спліт-систем та їх найімовірніші причини.

Коли прилад працює, але не охолоджує повітря, найчастіше необхідне заправлення фреоном або заміна компресора. Якщо кондиціонер тече, найімовірніше стався засмічення дренажу чи внутрішнього блоку. Поява сторонніх шумів означає несправність вентилятора. Чищення дренажного каналу та фільтрів буде потрібно, якщо на вулицю не капає конденсат. Коли обмерзає внутрішній блок або трубки, потрібно чистити або заправити холодоагент. Кондиціонер не вмикається взагалі? Проблема може бути у несправному пульті, платі управління або компресорі.

Терміновий виїзд майстра

Сервісний центр «НА ДОМУ» здійснює професійний ремонт кондиціонерів та іншої побутової техніки. Ретельно продумана логістика та унікальна програма розподілу замовлень дозволяють оперативно реагувати на виклики. Терміновий виїзд майстра можливий упродовж 30-60 хвилин. Усі необхідні інструменти та діагностичне обладнання фахівці возять із собою. Зателефонувавши нам, ви можете залишити заявку на ремонт у будь-якому районі Львова. За попередньою домовленістю можливий виїзд до інших населених пунктів Львівщини.

 

ᐉ Ремонт кондиціонерів Львів | lviv-nadomu - 4

Гарантія до 365 днів

Ми надаємо гарантію до 1 року на надані послуги та на комплектуючі, що використовуються. Якщо за цей термін встановлені комплектуючі виходять з ладу – ми виконуємо їхню заміну абсолютно безкоштовно.

Гарантія поширюється лише на ті вузли та агрегати, з якими ми проводили маніпуляції під час виконання ремонтних робіт.

Часті питання

До списку включені найчастіші питання, що виникають у клієнтів

 • Чому не дме кондиціонер
  Перевірте, чи не вимкнено обдув на пульті. Крильчатка зледеніла і електродвигун не може прокрутити. Можливо на турбіні відкрутився гвинт, що фіксує. Проблеми із підшипниками. Вийшов з ладу електродвигун внутрішнього блоку. Збій або несправність управляючого контролера.
 • Чому не морозить кондиціонер
  Перевірте, чи вибрано режим охолодження. Очистіть фільтр внутрішнього блоку. Іноді потрібне очищення радіатора на зовнішньому модулі спліт-системи. Достатнє охолодження може бути викликане зниженою напругою електромережі.
 • Чому не капає кондиціонер
  Переконайтеся, що вибрано режим роботи "Охолодження". Конденсат не утворюється, якщо невелика різниця зовнішньої та внутрішньої температур. Забруднені фільтри у внутрішньому блоці. Неправильний монтаж. Якщо підтікає внутрішній блок – засмічена дренажна трубка.
 • Чому кондиціонер не вимикається
  Можливо сіли батареї в пульті або він вийшов з ладу. Спробуйте вимкнути кондиціонер кнопкою на внутрішньому блоку. Несправність ІЧ-приймача або модуля керування кондиціонером.
 • Чому не гріє кондиціонер
  Зачекайте чверть години - кондиціонер повинен "набрати" температуру". Перевірте чи не обмерз зовнішній блок. Можливо температура на вулиці нижче рекомендованої виробником. Вийшов з ладу перемикаючий режими чотириходовий клапан або контролер.

Залишилися питання?

Проконсультуватися безкоштовно!

Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками оригінальних запчастин

Замовити консультацію
Получите бесплатную консультацию
закрыть
Список услуг оказываемых в таких случаях:
У меня такая проблемма
закрыть