Обслуговування та чищення кондиціонерів у Львові

у Львові та Львівській області
Викликати майстра
Приїде найближчий майстер
Ми прямуємо до Вас найближчого майстра. Саме тому сервіс настільки швидкий та якісний. Вам не доведеться чекати на тиждень
Чищення та профілактика кондиціонерів у Львові | СЦ «На дому» - 1

Відкрита схема обслуговування

Документально закріплюємо всі етапи, попередньо узгодивши з клієнтом

1
Викликаєте майстри
Оформляєте виїзд майстра онлайн або по телефону на зручний для вас час.
2
Приїжджає майстер`
Майстер прибуде у призначений час із необхідним інструментом.
3
Діагностика та узгодження
Майстер виявляє несправність та погоджує кошторис ремонту з вами.
4
Ремонт техніки та гарантія
Майстер проводить ремонт та залишає гарантію на роботи та комплектуючі.
5
Приймаєте ремонт та оплата
Перевіряєте виконаний ремонт і якщо вас влаштовує - робіть оплату.

Ціни на ремонт кондиціонерів

Вартість у гривнях без комплектуючих

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО
Діагностика (під час ремонту) БЕЗКОШТОВНО
Діагностика (у разі відмови від ремонту) від 150 грн.
Чищення, профілактика системи охолодження від 280 грн.

Обслуговування та чищення кондиціонерів у Львові

Компанія «На дому» була заснована у Львові понад 12 років тому. Досвідчені майстри з усього міста зібралися разом для того, щоб створити справді сучасний сервіс європейського рівня. Ми дуже довго розвивалися та відточували свою майстерність, щоб показати, яким може бути преміальне обслуговування. При цьому ми не підвищили ціни, а навпаки знизили їх порівняно з більшістю сервісних центрів міста. Швидкий виїзд додому, ввічливі майстри, офіційна гарантія, широкий вибір запасних частин – це переваги сервісного центру «На дому».

Чистка та обслуговування спліт-систем

Більшість українців називає кондиціонерами спліт-системи, що складаються із внутрішнього та зовнішнього блоків. Фактично такі моделі є одним з різновидів кондиціонерів. Існують віконні моделі, які мають один великий модуль, а також переносні системи, які можна легко перевозити з місця на місце. При цьому спліт системи можуть оснащуватись як одним внутрішнім блоком, так і декількома. Такі пристрої називаються мульти-спліт системами.

Працівники сервісного центру «На дому» можуть виконати ремонт будь-якого типу кондиціонера. При цьому ми займаємося не лише ремонтом, а й обслуговуванням кліматичної техніки.

На жаль, наші співгромадяни не завжди замислюються про чищення кондиціонера, хоча вона має виконуватися щорічно згідно з вимогами виробників. Справа в тому, що кондиціонер постійно працює з вологою, а таке середовище є чудовим місцем для розмноження шкідливих мікроорганізмів. Для того, щоб спліт-система працювала багато років і була безпечною для людей, її необхідно періодично чистити. До обслуговування техніки входить діагностика всіх систем кондиціонера, перевірка тиску фреону, а також ефективність охолодження. Майстер розбирає внутрішній блок для очищення фільтрів та огляду системи. У деяких ситуаціях працівник проводить чистку дренажних отворів. Якщо ви хочете, щоб ваша техніка працювала довго - не забувайте про чищення кондиціонера.

Виїзд додому

Для догляду за кондиціонером не потрібно шукати приватного майстра. Наша компанія може швидко приїхати до будь-якого району Львова (Галицький, Залізничний, Личаківський, Франківський, Шевченківський та Сихівський). Також ми можемо приїхати до вас, якщо ви мешкаєте в передмісті. Для виклику фахівця потрібно лише подзвонити по телефону, який розміщений на даній сторінці. Ви зможете знайти його на сторінці контактів. Ще один зручний спосіб – це месенджери, просто напиши в один із каналів і ми вам відповімо. Якщо ви не хочете дзвонити, то можна замовити зворотний дзвінок. Це – абсолютно безкоштовно. Ми передзвонимо вам та обговоримо всі необхідні моменти.

 

Чищення та профілактика кондиціонерів у Львові | СЦ «На дому» - 6

Гарантія до 365 днів

Ми надаємо гарантію до 1 року на надані послуги та на комплектуючі, що використовуються. Якщо за цей термін встановлені комплектуючі виходять з ладу – ми виконуємо їхню заміну абсолютно безкоштовно.

Гарантія поширюється лише на ті вузли та агрегати, з якими ми проводили маніпуляції під час виконання ремонтних робіт.

Залишилися питання?

Проконсультуватися безкоштовно!

Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками оригінальних запчастин

Замовити консультацію
Получите бесплатную консультацию
закрыть
Список услуг оказываемых в таких случаях:
У меня такая проблемма
закрыть